0
0
0

Ковдри антиалергенні

Код товару: Комби - 4 сезона 200х220
0
1 155 грн.
Нет в наличии
Код товару: Комби - 4 сезона 172х205
0
937 грн.
Нет в наличии
Код товару: Комби - 4 сезона 140х205
0
840 грн.
Нет в наличии
Код товару: Оптима 200х220
0
747 грн.
Нет в наличии

Антиалергенні ковдри - відмінний сучасний аналог теплого текстилю з натуральними наповнювачами. Теплі, прості у догляді і недорогі вироби дуже подобаються господиням. А завдяки антиалергенним властивостям, готелі, будинки відпочинку, санаторії та інші подібні заклади використовують тільки такий текстиль. У цьому розділ ви з легкістю підберете якісні та красиві моделі.

Де купити недорого антиалергенні ковдри?

Антиалергенним наповнювачем називають кілька варіантів синтетичних волокон, що випускаються під різними назвами. Загальна властивість, яка їх об'єднує - це антиалергенний ефект. А все завдяки тому, що у волокнах не розмножуються мікроорганізми, які і стають причиною прояви алергії у людей. У зв'язку з тим, що це захворювання все частіше спостерігається як у дітей, так і у дорослих, купити антиалергенну ковдру стає вибором багатьох. До того ж, ціна на моделі дуже демократична. Замовити потрібну модель без довгих пошуків по сайту вам допоможе вибір за характеристиками:

  • розміром;
  • кількістю наповнювача або сезонністю;
  • матеріалом чохла;
  • кольором;
  • виробником.

Якщо вам складно вибрати недорогу антиалергенну ковдру самим, зверніть увагу на відгуки покупців або проконсультуйтеся з менеджером. На якій би моделі ви не зупинили свій вибір, вона буде виготовлена якісно і приїде до вас прямо зі складу виробника. Ми напряму співпрацюємо з фабриками, тому у великі міста - Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Львів та найвіддаленіші села доставимо замовлення без посередників.

Яку антиалергенну ковдру краще купити в інтернет-магазині?

Як у будь-якому теплом текстилі, зігріваючі властивості залежать від кількості наповнювача. Цей показник впливає і на ціну виробів. Ми допоможемо вам підібрати саму теплу або легку модель у красивому яскравому чохлі або у стильному дизайні. У великому асортименті на нашому сайті легко купити недорого антиалергенну ковдру відмінної якості.

Наші постачальники пропонують вироби:

  • з наповнювачами з безпечної сировини, які не виділяють запах і шкідливі речовини;
  • виготовлені у цехах на спеціальному обладнанні, що видно по рівних, без пропусків швах.

Антиалергенний наповнювач являє собою синтетичне волокно. За останнє десятиліття завдяки старанням вчених воно набуло абсолютно унікальні характеристики, які максимально наближають його властивості до натуральних. Волокна тонкі і пружні, вони чудово акумулюють тепло, тому під ними легко швидко зігрітися. При цьому ковдри мають невелику вагу і компактні. Великий зимовий виріб легко поміститься на вузькій полиці у шафі. Ще одна перевага - їх можна прати в машинці автоматі, що дуже подобається господиням.

Бажаємо швидко вибрати на сторінках інтернет-магазину Postel.kiev.ua комфортну і недорогу антиалергенну ковдру.