0
0
0

Кухонні рушники

Код товару: Nilteks 6 штук 40x60 Кофе
0
277 грн.
Код товару: Cotton Deluxe 3 штуки Лаванда 1 30х50
0
277 грн.
Код товару: Cotton Deluxe 3 штуки Фрукты 30х50
0
277 грн.
Код товару: Gulcan 3 штуки 30х50 Кофе
0
277 грн.
Код товару: Gulcan 3 штуки 30х50 Лаванда
0
277 грн.
Код товару: Gulcan 3 штуки 30х50 Олива
0
277 грн.
Код товару: Swan 3 штуки 30х50 Париж
0
277 грн.
Код товару: Cotton Deluxe 3 штуки Лаванда 3 30х50
0
277 грн.
Код товару: Cotton Deluxe 3 штуки Кофе 1 30х50
0
277 грн.
Код товару: Cotton Deluxe 3 штуки Олива 1 30х50
0
277 грн.
Код товару: Cotton Deluxe 3 штуки Олива 2 30х50
0
277 грн.
Код товару: Cotton Deluxe 3 штуки Кофе 2 30х50
0
277 грн.

Ми всі користуємося кухонними рушниками. Їх зовнішній вигляд і якість безпосередньо впливають на комфорт у використанні і атмосферу на кухні. Замовляйте на нашому сайті якісні моделі у наборах і окремо. Пропонуємо величезний вибір від різних виробників.

Які купити рушники для кухні пропонує інтернет-магазин?

Безліч варіантів цього текстилю у нашому каталозі дозволяє недорого купити у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові та інших містах України рушники, підібравши їх за кольором, розміром, декором. На сторінках сайту тільки якісний товар, який під час використання доставить вам лише комфорт і естетичну насолоду. Рушники для кухні в інтернет-магазині Postel.kiev.ua:

  • Мають оптимальну щільність - від 150 г/м2 до 300 г/м2.
  • Прикрашені красивою тематичної вишивкою. Можна підібрати із зображенням кухонного начиння, продуктів, фруктів і іншими симпатичними візерунками.
  • У яскравих насичених і різноманітних відтінках. Вибирайте за фото для будь-якого інтер'єру.
  • Виготовлені якісно, з окантовкою по всьому периметру, яка підтримує форму, не дозволяє текстилю розтягуватися.

Оскільки цей текстиль швидко зношується і його доводиться часто міняти, всі хочуть купити рушники недорого. З асортиментом нашого інтернет-магазину це зробити легко. Ціна на вироби залежить від:

  • розміру (30х30 см, 30х50 см, 40х60 см і інших);
  • матеріалу і його щільності;
  • наявності та якості декоративних елементів.

Вибір за цими параметрами дозволить вам максимально заощадити на покупці, при цьому купити саме те, що вам потрібно - красиві і якісні моделі потрібного розміру.

Як вибрати кращий кухонний рушник?

Моделі, що представлені на нашому сайті, можна умовно поділити на ошатні і стандартні. До перших відносяться рушники для кухні, прикрашені красивою вишивкою. Зазвичай, вони світлих відтінків, тому не відрізняються практичністю, а призначені більше для прикраси приміщення. У кожної господині висить один або кілька таких красивих виробів, які створюють на кухні особливу атмосферу і надихають господиню на створення смачних страв.

Другий варіант рушників для кухні виготовляється з простих полотняних тканин. Їх теж прикрашає вишивка, але менш помітна. Таким рушником можна і руки витерти, і крихти змахнути зі столу, і схопити гарячий прилад.

Останнім часом на ринку з'являється все більше текстильних кухонних новинок. Це і круглі рушники для кухні, які зачаровують своїм незвичайним дизайном, і вироби зі штучних матеріалів, які легко перуться і прекрасно вбирають воду.

Як бачите, цей виріб повинен поєднувати у собі відразу кілька характеристик. Кухонні рушники в інтернет-магазині Postel.kiev.ua саме такі - практичні, красиві, прості у догляді і зручні у використанні. Приємного вибору на сторінках нашого сайту!