0
0
0

Стьобані покривала

Код товару: z17159
0
1 795 грн.
Код товару: 13208z
0
1 295 грн.
Код товару: D-018271
0
1 300 грн.
Код товару: D-018274
0
1 300 грн.
Код товару: 15934z
0
1 295 грн.
Код товару: z17195
0
1 295 грн.

Серед великої різноманітності моделей, стьобані покривала найпопулярніші та отримують кращі відгуки. Саме у них найбільша кількість варіантів як забарвлень, так і матеріалів виготовлення. Ви зможете з легкістю підібрати чудовий виріб під інтер'єр на сторінках інтернет-магазину Postel.kiev.ua.

Які купити стьобані покривала пропонує інтернет-магазин?

Вибір стьобаних покривал, як і іншого текстилю починається з пошуку за параметрами. Купити потрібну модель вам допоможуть наступні фільтра на панелі пошуку:

  • розмір;
  • колір або тематика малюнків;
  • комплектність (наявність наволочок);
  • матеріал виготовлення.

Вигідна ціна в інтернет-магазині Postel.kiev.ua дозволить вам залишитися задоволеними своїм придбанням: ви купите недорого стьобане покривало, яке ідеально підійде під інтер'єр і розмір ліжка.

Великий асортимент від українських і зарубіжних виробників на нашому сайті - це можливість забути про довгі пошуки у магазинах або на ринку, а купити не виходячи з дому стьобане покривало своєї мрії. Доставка у Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Запоріжжя та інших міст з найближчого складу заощадить ваші витрати.

Стьобані покривала - відмінності і характеристики

Особливість цього текстилю у виготовленні. На відміну від інших моделей, стьобані покривала завжди складаються з декількох елементів: зовнішнього чохла і наповнювача всередині. Його кількість впливає на товщину і зовнішній вигляд виробу. Найбільш об'ємні моделі іноді використовують замість ковдр.

Різноманітність визначає забарвлення підібраної тканини та стьобаний малюнок. Всі їх ви зможете оцінити на фото в картках товару, там же дізнаєтеся про характеристики кожної моделі. Тематика малюнка визначає стиль виробу. Однотонні завжди безпрограшний варіанти: стильні, ненав'язливі, виглядають ідеально у будь-якому інтер'єрі. Тематика малюнків часто визначає, для якої кімнати підійде виріб: дитячої, сімейної пари, юної панянки або холостяка.

Стьобаний малюнок - один з головних елементів текстилю. Саме він надає кожній моделі неповторний вигляд. Можливі варіанти зі смуг, клітин або візерунків. Звертаючи увагу на відстань між стібками і їх щільність, ви купите красиве стьобане покривало.

Крім чисто декоративної функції, у стьобаного малюнка є і практичне призначення. Він додатково кріпить наповнювач до полотнищ з двох сторін, тим самим роблячи виріб особливо міцним і надійним не тільки в експлуатації, а й у догляді. Прати стьобані покривала можна в машинці автоматі. Їх форма, розмір не змінюються навіть після великої кількості циклів прання. Купуючи стьобані покривала в інтернет-магазині Postel.kiev.ua ви отримаєте тектиль відмінної якості з доставкою у будь-який куточок України. Бажаємо швидкого пошуку і вигідних покупок на нашому сайті.